| Sweet111 a întrebat:

Funda+Voturi! am vreo doua fete in clasa care se dau mari si tari tot timpu si umilesc pe ceilanti sh pe mine. Ma numesc cum vor ma poreklesk m-am saturat sa se dea atita mari si tari si vreau sa le spun ceva niste cuvine care sa le ogoiaska ce lea putea spune: Spre exemplu daca imi spune: fa oiaio uitete la tine cum arati sau ceva de genul. ce sa le raspund?! va rog vreau cite mai multe idei cu care sa le inchid gura. mersi!

Răspuns Câştigător
| ToXicLoVe_2598 a răspuns:

Poti sa le spui urmatoarele replicilaughing :

-Ma mir cum spatiul ala gol din mintea ta poate genera atata prostie.rolling on the floor
-Aveti o voce foarte frumoasa.De ce o irositi vorbind aberant?rolling on the floor
-Auzi draguta, cand iti schimbi fata sa imi dai curul inapoi.rolling on the floor
-Sii? Fiecare defect imi da mai mult stil.winking
-Fetito, caracterul fara inteligenta poate mult, dar intelegenta fara caracter nu valoreaza nimic.winking
-Iti *** una deti sar toti dinti, ai vreo preferinta? Toti odata sau pe rand?rolling on the floor
-Esti mai zdreanta decat presu` matii de la intrare.rolling on the floor
-Daca toate c*rvele ar fi doamne am ramane fara c*rve.rolling on the floor
-Daca i-as pune creierul tau la o vaca ar paste asfalt.rolling on the floor
-Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi.rolling on the floor
-Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!rolling on the floor
-Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urata?rolling on the floor
-Orice fata are dreptul sa fii urata, dar tu abuzezi de acest drept.rolling on the floor
-Hai spune-ne tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde.rolling on the floor
-Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata... rolling on the floor
-Stiu ca nu esti prostul nimanui... dar cineva o sa te adopte odata si odata. rolling on the floor
-Felicitari pentru noua ta prietena... pacat ca nu o place nimeni! rolling on the floor
-De obicei esti nebuna, dar ai si clipe de luciditate cand esti doar idioata. rolling on the floor
-Crede-ma,arati foarte bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata.rolling on the floor
-Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!rolling on the floor
-Sper sa nu faci copii, ar fi pacat sa infestezi lumea cu prostia ta. rolling on the floor
-Nu imi multumi ca te-am insultat, a fost o placere.rolling on the floor
-Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult. rolling on the floor
-Nu vreau sa te fac maimuta. De ce sa imi asum eu meritul pentru ceea ce ti-ai facut singura?rolling on the floor
-Sunt impresionata, nu am intalnit niciodata o minte asa de mica, intr-un cap asa de mare.rolling on the floor
-Scuza-ma, dar, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu.rolling on the floor
-Acum e un moment potrivit pentru a deveni o persoana disparuta. rolling on the floor

Astea ar fi cele mai cool si ar mai fi o faza pe care o stiulaughing :
Daca te intreaba de unde iei replicile astea ii raspunzi:
-Eu le iau de pe net, nu ca tine din gunoi.rolling on the floor

Bafta.kiss

4 răspunsuri:
| αℓє a răspuns:

Korii! Cu mare placere.
Da cu praf de mers!
Inchide gura ca poluezi natura!
Nu stiu de ce dar de fiecare data cand deschizi gura mi se pare ca vorbeste un idiot.
Diferentsa dintre mine si tine? Eu nu am sange de tarfa-n vine.
Daca eu sunt subiect de barfa, tu cretino esti o tarfa!
Pt. o persoana cu vocea atat de subtire ar trebui sa ai un IQ la fel de mic.
Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid.
Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo.
Copil cu viitorul in punga!

| Biia a răspuns:

Pai,nu trebuie sa gasesti replici ca sa le inchizi gura, nu vrei sa fii ca eleoh go ondar totusi daca iti zic :"uita.te la tine cum arati" tu ai putea sa le raspunzi ceva de genul "nu vrei sa te uiti mai intai la tine?" sau poti incerca sa le arati ca nu.ti pasa ceva de genul ele sa.ti zica "fa da esti proasta rau" tu sa le raspunzi "nu ma mira sa aud asa ceva de la tine, acum imi dau seama ca esti intr.adevar..." te intorci s pleci, chiar daca o sa continue sa te injureoh go on nu le baga in seama, daca pleci o sa vorbeasca singure.
~>Take careee`!

| petruta a răspuns:

Pai eu in locul tau as spune asa ca,, pai uitate la tine ce fel arati si cum de imbraci parca te imbraci de la secon-hand adica nu tu te imbraci de la second-hand tu te imbraci ca o curva de aia de pe strada si ea iti zice - auzi ai grija cum vorbesty ca s-ar putea sa iti fac parul ondolat si tu zici vai de mine si de mine ma bati tu? si ea zice da eu te bat aaa da nu stiu asta cred ca ma bati ca nasu si ti-a dat o palma si tu zici vai parca ma gadilat o maimuta cu numele X.Si de aici te descurci tu singura dar ai grija sa iti zici toate astea in privat sa nu mai auda altcneva ca te zice lui diriga si tu zici ca nu-i adevarat ca nu are nici dovezi si nici martori bine pe pup papa

| andrei_1403 a răspuns:

Sa nu te rusinezi spunandu-i profesorului de matematica cat fac 1+2 mai bine esti prost 5 minute decat o viata intreaga. Imi place fusta asta, unde ai gasit-o, in gunoi? Te-ai uitat in oglinda azi dimineata? Esti cumva geloasa?