| MissVamp a întrebat:

Salut guys.Le stiti pe Selena si Flory? Starurile de Youtube? Vreti sa radeti? Uitati-va la ele: http://www.youtube.com/watch?v=TXguCfqLSTg

Răspuns Câştigător
| maddy673 a răspuns:

Da le stiu si sunt niste tampite, cu bijuteriile lor ''adevarate si de fite".....si daca nu va plac intrebarile lui zuparcat nu raspundeti si gata, ea poate sa posteze ce vrea...big grin
o zi frumoasa!

| MissVamp explică (pentru maddy673):

Te rog sunt cu pietre,, varoschi''...Secta mea meriti funda!

| maddy673 a răspuns (pentru MissVamp):

Ooooooooooooooooooo multumesc frumos sectoooooooooo laughing

5 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Asta e un site pentru ajutor nu pentru reclame la toate secaturile happy

| FearOfTheDark a răspuns:

Daca ar sti sa scrie si sa vorbeasca ar fi un dar mult mai mare ca toate cacarezele alea primite, ca doar n-or face ele bani la varsta asta.

| Babydoll11 a răspuns:

Stie cineva Facebook-ul sau instagramul lor?