| VaRogAjutor a întrebat:

Hai sa ne grupam si sa facem un site{website}cu tot ce ii intereseaza pe alti! Uite cine vrea sa ma sune la adresa de mail{yahoo} mariusbucur24@yahoo.com!
Cine imi mai da idei si va participa in grup va primi funda restul vot!
Va Rog ajutati-ma!
{Scuze pentru categorie dar cred ca aici se potrivea}big grin

2 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Ma poti ajuta la situl meu de tutoriale in devenire, ai putea crea tutoriale, da-mi un email la astoianovici@ymail.com cu linkul catre tutorial si cand il vad, ma voi decide daca vei face tutoriale la site-ul meu sau nu(doar daca te pricepi in acest domeniu)

| Ibanesti a răspuns:

Eu vreau
uite idu meu : ilic.petronela@yahoo.com