| VaRogAjutor a întrebat:

Salut membri TPU! As vrea sa ne grupam si sa facem ceva mare...Ca sa nu mai fim considerati oameni obisnuiti! Ceva de genul un film...am idei! Dar nu prea stiu sa regizez asa ca imi trebuie cam 10 oameni! Regizor, critic, actori (ceace ma include si pe mine)cei care vin cu idei foarte bune!
Eu ia-au treaba asta in serios deci cine se baga se baga! Dar daca nu ne putem intalni vorbim prin YahooMessager prin camera web...Gasesc eu stati linistiti asa ca eu va las adresa mea mariusbucur24@yahoo.com
winkingCine se baga!?
Daca insistati funda!

1 răspuns:
| NatiiȘiAtât a răspuns:

Daca ai nevoie de oameni si de 11 ani e bine... nu stiu daca ma bag. Am facut eu un filmulet pe care l-am postat pe youtube, dar nu e chiar foarte bun. Daca vrei sa-l vezi: http://www.youtube.com/watch?v=daM0KcLY2ok