| universe a întrebat:

HELP PLZ sunt disperata sunt intragostita de un baiat pe nume Marius din cartier, l-am intrebat daca vrea sa se combine cu mine, iar el a zis ca vrea intai sa ne cunoastem mai bine, pai am stat de vorba doar 2 zile si acum nu prea ma mai baga in seama...ma rog, ma saluta ma intreaba ce mai fac.si intr-o zi l-am intrebat daca pana la urma suntem impreuna si el a zis ca inca nu, ca inca nu si-a facut o pararere si ca inca nu mi-a dat raspunsul de asta.cum sa fac sa il conving sa se comb cu mine
PS:nu prea iese afara si cand iese sta numai cu prietenii lui
PS2:

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate. Omul a propus sa va cunoasteti (normal, zic eu). Poate ca nu te-a placut. Se intampla. Incercand sa-l fortezi, pisandu-l la cap, n-o a obtii nimic. Nu-l mai intreba, lasa-l ca iti spune el daca te place.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand zici replica cu "Sa ne cunoastem mai bine" treaba se imparte in doua:
a)chiar e ceea ce gandeste si vrea sa va cunoasteti mai bine
b)vrea doar sa te refuze discret

| kattya96 a răspuns:

Nu sunt sigura ca te place. Stiu ca nu iti place ce auzi, si stiu ca te deranjeaza insa gandeste-te ca si pe el l-ar enerva daca tot l-ai cicali si intreba. Eu cred ca mai bine uiti de el un timp. Daca chiar ar vrea sa fie cu tine te-ar cauta el pe tine nu tu pe el. In plus chiar daca ati fii impreuna mi se pare ca nici tu nici el nu v-ati simti in largul vostru.
MULT SUCCES. CREDE-MA MAI SUNT SI ALTII happy STIU CA TU IL VREI PE EL INSA DACA NU E RECIPROC S-AR PUTEA SA SUFERI MAI TARE sad

| elena17pb a răspuns:

Are balta peste.nu te place asa ca nu mai pofti la el

| whatever1loser a răspuns:

Incearca sa ajungi si tu mai aproape de el.cumva sa te imprietenesti cu prietenii lui :->. Dar intai fii sigura ca-l cunosti destul de bine incat sa nu-ti para rau mai tarziu.