| LoLLipOpMeLLa a întrebat:

Hey, stie cineva cand apare cartea Vampirii din Morganville 7 in Romania? Am cautat pe toate siteurile si nu gasesc. Cine stie?

Răspuns Câştigător
| Vaylette a răspuns:

Salutt! am citit pe un site ca cica apare in decembrie ziua nu o stiu sper ca te-a ajutat pwpic!big grin

| LoLLipOpMeLLa explică (pentru Vaylette):

Mersi mult pentru raspuns chiar o astept din octombrie cartea, macar stiu ca nu apare luna asta. mersi muult :*

2 răspunsuri:
| TheKidkiller a răspuns:

Hei dupa cum ai vazut nu a aparut inca pana in ianuarie chiar.Eu am vorbit cu adminul de la editura leda si a spus ca apare in februarie dar data nu a putut sa mi-o spuna sigur happy