| x2gk9r a întrebat:

Salut...
Ieri m-a prins diriga ca am fumat si mi-a zis ca imi scade un punct la purtare, dar azi mi-a vb foarte frumos toate cele bune...multi zic ca nu are voie sa scada pentru chestia asta...
Si am hotarat sa ma las de ele dar acum stie si diriga si mi-e frica sa nu ii spuna mamei.
Sunt la liceu.
Sunt baiat.

1 răspuns:
| alinmadalin121222 a răspuns:

Diriginta mea de exemplu ne lasa sa fumam dar nu in fata liceului. Daca vrem sa fumam mergem in spate sau iesim din curtea scolii. Acum pe tine depinde unde te-a prins cu tigarile. Daca te a prins in afara liceului nu are voie sa iti scada punct. Daca erai in curtea liceului depinde de diriginta daca iti scade sau nu, ca are voie.