| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU. Vreau sa ma consolati putin. Astazi am plecat de la repetitiile pentru un dans de la scoala ( un dans ORIBIL ). Eu am mai plecat si luni si a zis diriga ca o sa ne scada un punct la purtare daca mai plecam. Ieri am fost la dans dar astazi iar am plecar... am plecat mi mult din cauza colegelor mele pentru ca ele au plecat toate si mie imi era urat sa ma duc si sa dansez singura de la mine din clasa.
Ce sa ii spun doamnei diriginte maine? ( eu ma gandeam sa ii spun ca mi a fost rau dar asta o sa ii spuna jumatate de clasa )
Sper sa nu afle ca am plecat. ma macina chestia asta ca nu vreau sa ma certe iar... o sa se supere rau daca afla ca am plecat iar

1 răspuns:
| Andreeaa19 a răspuns:

Spune i ca nu iti place dansul si gata.