| ElFenomen a întrebat:

imi dati si mie niste exemple de magazine de perdele din bucuresti pentru camera mea (baiat adolescent)big grin.

Răspuns Câştigător
| AlexMercer a răspuns:

Eu mi-am luat perdelele si draperiile din magazinul Europa din cartierul Voluntari si mi-am mai luat din Dragonul Rosu (vis-a-vis cu europa, tot din cartierul voluntari) Succes la cumparaturi! (perdelele nu erau scumpe si erau destul de frumoase si de calitate) Succes!

1 răspuns:
| perdele a răspuns:

Un magazin cu multe modele de perdele este Picasso pe Pache Protopopescu. Au si site: http://www.picasso.ro/perdele.html