| BigDaddy a întrebat:

Salut.Imi merge jocul Serious Sam 3:BFE pe pc.Am asa windows xp sp3; e2160; 1.80GHz,ati radeon x1300/x1550; 3GB of ram.Ce ziceti merge? Sa mearga macar la low settings.Dau funda pentru raspunsul cel mai bun.

1 răspuns:
| fastiuli a răspuns:

Am si eu serious sam 3 BFE si nu imi mergea
mi-am cumparat un calculator nou de un terabite si cu placa video speciala pentru jocuri cu racire cu apa si imi merge perfect. eu zic ca nu o sa-ti mearga dar merita sa incerci
aaaa si inca ceva vezi ca daca folosesti coduri o sati strice jocul. nu o sa-ti apara viata armura punctele si munitia noroc.