| Contulmeuestefacutdinplictiseala a întrebat:

Salut, imi place de o fata cam de 3 ani (eu am 17)...in tot acest timp am fost cu 3 fete, incercand sa uit de ea, dar tot la ea ma gandeam non-stop, chiar o visam aproape in fiecare noapte. Inainte ii placea si ei de mine, dar eram prea rusinos sa ii spun...pana mi-am facut eu curaj sa ii spun, ei nu ii mai placea de mine. Ce pot face ca ei sa ii placa din nou de mine? (fara chestii gen cadouri, sa o chem la intalniri) apropo : suntem colegi de clasa
funda plus vot

1 răspuns:
| miki_4338 a răspuns:

Mai intai poti sa incerci sa fiti prieteni sa sa vezi ce ii place sa o cunosti mai bine si ea pe tine poate asa ii va palcea din nou de tine sau ai putea fi mai tupeist poate ei nu ii plac baieti rusinosi happy