| Contulmeuestefacutdinplictiseala a întrebat:

Salut, imi place de o fata cam de 3 ani (eu am 17)...in tot acest timp am fost cu 3 fete, incercand sa uit de ea, dar tot la ea ma gandeam non-stop, chiar o visam aproape in fiecare noapte. Inainte ii placea si ei de mine, dar eram prea rusinos sa ii spun...pana mi-am facut eu curaj sa ii spun, ei nu ii mai placea de mine. Ce pot face ca ei sa ii placa din nou de mine? (fara chestii gen cadouri, sa o chem la intalniri) apropo : suntem colegi de clasa
funda + vot

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Poate ii place de tine, dar nu-i place felul in care ai abordat-o. Poate ii place de tine, dar tu nu indeplinesti in ochii ei un model cautat: nu te considera romantic, sau serios, sau altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, poate te minte ca nu te mai place. Incearca sa o faci geloasa.

| Chriistos a răspuns:

Baga-te in vorba cu ea si la scoala si pe mess. Apoi vezi tu, o mai ajuti daca are probleme, va apropiati si o sa fie ok sper. Bafta!

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Fii tu insuti nu fii fals du-te la ea si spune-i ca o placi