| Contulmeuestefacutdinplictiseala a întrebat:

Salut, imi place de o fata cam de 3 ani (eu am 17)...in tot acest timp am fost cu 3 fete, incercand sa uit de ea, dar tot la ea ma gandeam non-stop, chiar o visam aproape in fiecare noapte. Inainte ii placea si ei de mine, dar eram prea rusinos sa ii spun...pana mi-am facut eu curaj sa ii spun, ei nu ii mai placea de mine. Ce pot face ca ei sa ii placa din nou de mine? (fara chestii gen cadouri, sa o chem la intalniri) apropo : suntem colegi de clasa
funda

2 răspunsuri:
| RedVelvet a răspuns:

Poti sa. te faci placut. happy Fii natural, haios, inteligent si ii vei atrage atentia. Bineinteles ca trebuie sa si interactionezi cu ea. big grin

| AlexaMatyas a răspuns:

Foarte simplu! sper sa iti fie usor si sa aplici.
Dai un sms de buna dimineata!
Ajuto cand vezi ca are nevoie.
Daruiestei o floare!
Invito la o plimbare in parc.
Stai de vorba cu ea cat mai mult(abordeaza subiecte comune).
Fai complimente.
Dai un sms de noapte buna si intr-un final spune-i ce simti.