| florymirela1996 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat care se comporta destul de frumos cu mine : mi-a dat geaca lui cand mi-a fost frig,mai face glume pe seama mea,ma mai ciufuleste, mi-a cerut telefonul sa se joace si m-a si pupat (pe obraz) de cateva ori pentru ca le pupase si pe alte prietene.El o place pe prietena mea dar ea este intr-o relatie de 1 an si ceva si nu este interesata.O ia mereu in brate,o pupa,ii face cadouri, ii lasa comentarii la poze etc. dar el este asa afectuos cu toata lumea... Odata cand o pupa pe prietena mea mi s-a parut ca se uita la mine si ieri cand am iesit el s-a asezat langa mine pentru ca era loc liber si mi s-a parut ca da sa imi zambeasca.Imi facusem curaj si l-am bagat in seama,l-am intrebat ceva, a vazut mesajul dar nu mi-a raspuns iar cu prietena mea vorbeste mai mereu...Abia cand a iesit afara a venit la mine si mi-a raspuns si a facut glume etc. Exista o posibilitate sa ma placa sau face totul din prietenie pentru ca asa se comporta el cu toata lumea? Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Daca este genul de persoana prietenoasa si se comporta asa cu toata lumea, nu cred ca te place.
Exista si posibilitatea sa te placa, dar nu e sigur. Ar trebui sa afli daca o mai place pe prietena ta.
Ce ai putea sa faci tu? Nu stiu, dar cu siguranta NU trebuie NICIODATA in NICIUN CAZ sa ii spui ca il placi.
Mult succes!happy

| Camy333 a răspuns:

Exista o mica posibilitate sa te placa, dar iti spun de pe propria piele sa nu iti faci mari iluzii, pentru ca daca nu te place vei suferii enorm, vei fii daramata, si tot ceea ce trebuie sa faci in momentul acela e sa stai cu zambetul pe buze, sa nu te lasi prabusita, sper sa nu se ajunga la asta si sa fie contrariul. Eu zic sa mai vorbesti cu baiatul si sa ii explici cumva ca prietena ta are o relatie, dar sa ii explici din prietenie, nu cu rautate si nu cu gelozie, apropie-te de el discret si incearca sa ii fi ca cea mai buna prietena :* Bafta! :*

| Anonigga a răspuns:

Sugei penisul si te va iubii pe vecie, crede-ma laughing

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Anonigga):

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))îîîîîîîîîîîîîîîîîîîî