| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Imi place foarte mult sa desenez, dar nu mai am idei ce sa fac! Imi puteti da imagini(schite sau poze) cu chipuri pe care le pot desena? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| AnneBre a răspuns:

Bună! Şi eu am aceeaşi problemă, iar atunci când nu mai am inspiraţie mă uit pe site-ul ăsta: http://desenez.net/

1 răspuns:
| sexygirls a răspuns:

Poi daca tot zici ca iti place sa desenezi si esti talentata poti face portrete:actori,prieteni, familie, etc... sper sa iti fiu de ajutor