| anonim_4396 a întrebat:

Salut imi place si mie de o fata de la mine din scoala. si nu stiu cum sa procedez cu ea ca nu pot sa ma duc asa din flori sa vorbesc cu ea. Puteti sa imi dati niste sfaturi?

2 răspunsuri:
| andreeapop14 a răspuns:

Pai pune si tu niste prieteni comuni sa va faca cunostinta, sau cand o vezi pe afara si e cu o prt sau cv, bagate si u in seama, de ex : daca chiuleste, du-te la ea si spune-i, chiulesti nu?, si faceti cunostinta sau din astea, hai k esti baiat, trebuie sa faci cv, multa bafta happy:X:X

| softkill a răspuns:

Pentru inceput este suficient s-o privesti si ea sa vada ca este privita de tine...succes