| Um1dry a întrebat:

Salut! Imi poate spune cineva cum sunt profesorii de la Moisil (Bucuresti)? As vrea sa stiu daca nu pun foarte mare presiune pe elevi pentru ca am optiunea de a ma transfera de la Vianu la Moisil (profil real) si nu stiu daca sa o fac.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Profesorii nu mai pun presiune pe elevi deloc, de la revolutie incoace s-au schimbat foarte multe, fiecare invata cat vrea si cat il duce capul, notele reflectand asta.