| alin180 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva de ce nu mai este bun nod 32 ca antivirus? Eu il am dar nu cu licenta si am auzit ca nu prea mai este bun. Daca se poate sa imi spuneti de ce, si sa imi spuneti ce antivirusi sunt buni si free. Dau fundita big grin

2 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Avast Free, AVG Free, Avira Free, Bitdefender Free. Nod e bun, eu îl folosesc și nu am probleme.

| PierdutăInVise a răspuns:

Pai ar trebui sa dezinstalezi si sa instalezi din nou antivirusul caci asa iti va merge. Daca nu incearca Eset Smart Security 5.
Il iei de aici:http://www.eset.ro/download/antivirus-gratuit-free-trial.php
Funda?