| Andreikjjsef0011 a întrebat:

Imi puteti spune un antivirus bun pentru windows 10? Am tot cautat si nu am gasit antivirusi prea buni sau trebuia sa ii cumpar. Imi puteti da un exemplu gratuit de antivirus?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt cateva programe antivirus gratuite destul de bune, cum ar fi Bitdefender Free Edition, avast! free sau Avira free.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru Pc/laptop, îţi recomand Avast GRATUIT;)
Eu îl am de vreo 7-8 ani şi NU am avut probleme cu viruşii :)

Este compatibil şi cu Windows 10!
Îl poţi descărca de la linkul oficial :
https://www.avast.com/en-us/windows-10-antivirus
Doar că, este în Limba Engleză, apoi va trebui să schimbi limba din setări ( cred )...

Toate cele bune!

| danutzu96 a răspuns:

BitDefender, avast. Sunt bunicele variantele free, dar cam mananca resurse.