| Zinner13 a întrebat:

Salut, imi poate zice cineva care sta in Drobeta Turnu Severin care colegiu ar fi m-ai bun: Colegiul National Gheorghe Titeica, Colegiul national pedagogic Stefan Odobleja sau Colegiul national Traian?

2 răspunsuri:
| Ioonela a răspuns:

Buna! Pai eu eu zic sa alegi Colegiul National,, Gheorghe Titeica", tot in liceul asta sunt si eu si mi se pare un liceu bun, iar profii, majoritatea sunt din aia care chiar predau si explica foarte bine. Si pe langa faptul ca este un liceu in care chiar se invata mei este bine si ca se fac ore numai de dimineata, pe cand in Pedagogic se fac orele dupa-amiaza in clasa a 9-a si a 10-a. Pai te astept in Titeica! big grin

Răspuns utilizator avertizat