| alex4410 a întrebat:

Salut, imi puteti spune care e cel mai mare telefon din lume, stiam ceva de Sony Xperia nu stiu de care sau este Samsung Galaxy S4? Vreau denumirea exacta a telefonului, dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| EmmaLoLy a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search
Huawei a lansat Ascend Mate, D2 si W1. Ascend Mate este cel mai mare smartphone din lume, ecranul de 6, 1 inci facandu-l sa intre in categoria phabletelor.
Din pacate, rezolutia ecranului nu este impresionanta, iar telefonul se salveaza prin autonomia bateriei asigurata de 4.000 de miliamperi.
Telefonul chinezilor de la Huawei va costa in jur de 480 de dolari.

1 răspuns:
| MembruSeniorTPU a răspuns:

Tocmai a fost lansat LG G2. Are ecranul de 5.2"

http://www.lumeadigitala.ro/LG-G2-specificatii-tehnice