| yoyo_2588 a întrebat:

Salut imi puteti spune cate episoade sunt in total in hannah montana forever si daca ultimul episod este acela cand ea isi da jos peruca?

4 răspunsuri:
| Bianka a răspuns:

Hannah Montana Forever are 12 episoade.Si da.acela cand si-a dat jos peruca a fost ultimul

| Angel_5977 a răspuns:

Cauta pe www.peteava.ro

| papys44 a răspuns:

Pai hannah montana forever intr-adevar are 12 episoade dar episodul in care si-a dat jos peruca nu a fost ultimul si a fost episodul 9 dar mai sunt de difuzat inca trei dar acum ceva timp(6 saptamana) au fost difuzate ep 10 si acum 3 saptamana ep 11 iar pe 26 martie va fi ultimul episod maraton de o ora. se pare ca nu te prea interesezi pe wikipedia uite aici:http://ro.wikipedia.org/wiki/Hannah_Montana_%28sezonul_4%29

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: