| misstyle23 a întrebat:

Aztazi a aparut ultimul episod Hannah Montana Forever, si daca e ultimul...tot serialul s-a terminat...adica Hannah Montana nu mai e data la TV?

Răspuns Câştigător
| Diana6185 a răspuns:

Miley a ales sa opreasca filmarile serialului la care a cunoscut celebritatea, "Hannah Montana" la aniversarea de 100 de episoade. Astfel, acest serial nu va mai scoate episoade noi, asa ca vom ramane cu vechile si bine-cunoscutele episoade mai vechi. straight face

7 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Pe disney Channel se repeta episoadele nu te ingrijora...N-ai observat? Vai de mine! Asa ca vizioneaz cu placere...Pa pa

| Laurentiuuu a răspuns:

Hannah Montana,Byber,Sunt vedete nu mai cu $
Mai bine te uiti pe HBO, Discovery Channel
Sau niste vedete de desene adevaratewinking
Ex:Viata lui Louie, Cei cu Andy? Alea sunt Desenele Copiilariei.
De vreo 3 ani de cand a aparut Hannah.S-au dus desenele.

| Aliosha a răspuns:

Pai daca e ultimul s-a terminat iar daca va da la tv inca o data va da reluare happy

| SlimShady_8054 a răspuns:

Deci Hannah Montana o sa mai fie difuzata, dar nu vor mia fi episoade noi, deoarece Hannah Montana Forever a fost ultimul sezon din Hannah Montana, cred.

| hardy10000 a răspuns:

Ba da va fi difuzat la TV doar ca o sa fie de la inceput adica sezoanele 1, 2, 3 si 4 dar va mai fi difuzat. Funda?

| skumpikkk a răspuns:

O sa mai fie data doar e vedeta

| alexamatei a răspuns:

Se vor da reluari. Dar, din cauza scandalului cu droguri Disney a reziliat contractul cu Miley.