| Fedaskyn a întrebat:

Salut, imi puteti spune si mie unde as putea gasi in Bucuresti sector 4 un loc unde se pot customiza cani sau tricouri? (adica sa imprim pe ele un text, dar scris asa cum vreau eu adica sa pot alege "asezarea" si daca se poate si fontul textului)
Ms mult.

4 răspunsuri:
| DauFundaBro a răspuns:

In mall ar trebui sa fie.

| DauFundaBro a răspuns:

In mall ar trebui sa găsești.

| sorin71 a răspuns:

Poti apela si la o varianta mai personala de...personalizare. Adica manual. In functie de destinatarul cadoului (daca ne referim la un cadou) un obiect personalizat manual poate sa aiba un efect de neegalat, practic te alegi cu un produs unicat. Iti recomand cateva variante de pe net:
https://www.piticool.com/handmade/cani-personalizate-pictate-manual/ (gasesti si tricouri personalizate la Piticool)
Pentru personalizare prin imprimare: http://designer.tshirt-factory.ro/ (imi plac mai mult cele facute manual, dar oamenii astia fac treaba buna si au un modul de customizare foarte interesant, online, vezi cum va arata inainte sa-l dai in lucru).

| Alexaandreea240813 a răspuns:

Hei,in grand arena mi se pare ca este, fiindcă si eu stau tot in sector 4, deci încearcă acolo