| 21091995 a întrebat:

Salut, imi spuneti si mie cum se pun acele caractere pe facebook cu se simte fericit, se simte singur, etc?

Răspuns Câştigător
| cipri08 a răspuns:

Schimba limba contului in Engleza (Uk) si apoi cand vei da pe status sa scrii iti va aparea un buton cu "happy" si de acolo te descurci tu.

5 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Schimbi limba de pe facebook in English Uk.Asa stiam big grin.

| Madu2027 a răspuns:

Trrebuie sa setezi fb.ul in limba engleza:*

| aimspeşăl a răspuns:

Mergi la setarile contului si setezi limba engleza :* si o sa iti apara acolo la stare. funda?batting eyelashes

| dulcica480 a răspuns:

Limba engleza stii, si o sa iti apara

| Ciprian2003 a răspuns:

Trebuie sa setezi Limba Engleza, si va merge