| ENDofGaming a întrebat:

Salut imi trebuie un cod pentru counter strike condition zero se numeste silen aim la scos da nu merge poate ma ajutati voi mersii

Răspuns Câştigător
| DizzyForever a răspuns:

Cu silent aim vei fi observat rapid si vei luat destroy/ban.Cauta un cfg cu silent aim sau no recoil inclus plus ca mare parte din coduri contin virusi.Deci...faci cum crezi ca e mai bine. Sper ca te-am ajutat.Bafta!winking

1 răspuns:
| Gnomul a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa fii un jucator adearat si sa lasi codurile.