| Biu90 a întrebat:

In 3 zile aniversez cu prietena mea un an si jumatate de cand suntem impreuna. Nu stiu ce sa ii iau pentru ca i-am tot luat pana acum lucruri care sa-i aminteasca de mine. As vrea tot un cadou simbolic. Dau funda cui imi da ideea cea mai buna!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Cici_6929 a răspuns:

Pai iai o cutie o impachetezi frumos iar in ea 100 de biletele fiecare dintre ele sa inceapa cu: te iubesc pentru... (sub biletele poti ascunde si parfumul ei preferat) asta la sigur ca o sa-i placa.

| JaneEyer a răspuns:

Ai putea sa ii iei o rama in care sa pui poza voastralove struck...sau un ursulet d eplus cu un citat...happySper ca te.am ajutat:*