| Sappho a întrebat:

O persoana f draga mie se va muta in alt oras si as vrea sa i fac un cadou simbolic, ceva care sa ii aminteasca de mine, dar nu am nici o idee..adica nu sa i cumpar nu stiu ce cadou, ca asta face toata lumea, ma gandeam la ceva mai special?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Elenna219 a răspuns:

Ai putea sa-i dai o rama cu o fotografie de a voastra. happy

| neutrino a răspuns:

Daca tu crezi ca sentimentele sunt reciproce, atunci mergi la o bijuterie si cumpara-i un lantisor frumos, pe care va avea posibilitatea sa-l poarte mult timp, atat cat ii va face placere sa-si aminteasca de tine.