| jimmyjummy a întrebat:

Salut internautilor! Am auzit la radio ca Avon inplineste 15 ani de activitate si ca va avea loc un concert Hi-Q in Brasov,Piata Sfatului. Putin imi pasa de Avon,in legatura cu concertul, nu stiti cand va fi? Eu parca am auzit august 21, adica marti, dar nu sunt sigur. Mersi happy O zi buna!

1 răspuns:
| Cezar a răspuns:

Da aşa este, 21 august.
https://www.facebook.com/hiqromania

" Hi-Q

Luni cântăm la Ploieşti, marţi la Braşov - concerte în aer liber în turneul Avon. Apoi joi la Piteşti şi vineri la Rm Vâlcea."

text extras de pe facebook-ul lor.

P.S
Da îmi place fraza ta " Puţin îmi pasă de Avon " :))) Ai fost foarte direct.