| Stoica_Alex_1990 a întrebat:

Salut internautilor.As vrea sa merra scoala asa ca o schimbare de loook si comportament.Din baiatu linisti in camasa alba blugi normali etc. {ADICA SA NU MAI MA CONSIDERE UN FRAIER}.
Ar merge sa merg intr-o camasa in carouri, blugi albastri si tenisi albastri si cum camasa desfacut un tricou mov cu monster+ sa mai in iau si un fullcap alb sichelari de soare dinacele patrati negri. Si sa ia ptzin de tupeu.

Ar merge? daca nu dati-mi niste sfaturi.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand nu mai zi "internautilor" suna tocilaresc

| Stoica_Alex_1990 explică:

Si ochelari(scuze de greseala)