| Legolas a întrebat:

Intrebare de baraj: cu se numeste frizura lui Callejon de la Real Madrid? Ma refer la ras pe margini, ridicat in totalitate sus si chiar in fata unde e bretonul putin ras cam jumatate de cm...cateva tutoriale sunt binevenite... funda si multam anticipat

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Freza de insula plutitoare laughing
Daca esti client, du-te cu o poza cu el pe telefon (sau pe o foaie A4) si spui ca ai vrea ceva de genul acela.
Daca esti frizer, atunci du-te la un alt frizer cu poza lui si spui acelasi lucru. Daca tipu' reuseste sa te tunda, invata-i technica si copiaz-o.
Nu e neaparat nevoie sa stii cum se numeste