| FanMJJ a întrebat:

Salut, joc metin 2 pe leonis, si as vrea sa stiu de unde pot lua un tarnacop.
Funda :d

3 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Din map 2, nu ii mai stiu numele bine dar iti voi spune cam pe unde se afla
La intrare in "sat"ca sa zic asa este unu' care da cu toporu, e mare si muschiulos.

| Robbe a răspuns:

Tarnacopu este in map2 la Taietoru de lemne Deobkaye sau ceva de genu happy
Fundaaaaaaaaaaa

| KnightOfNight a răspuns:

Tarnacopul il poti cumpara de la tipul din map2 numit Deok-bae(e in oras). Costa 80k (80. 000yang)winking