| costincodrin a întrebat:

Salut, la ce va uitați voi cel mai mult pe YouTube? (Parodii, muzică, divertisment, curiozități *de exemplu, "Doza de saptiu"*) și la cine mai exact. Sunt curios,

că aș vrea să mă apuc de Youtube dar nu știu ce vrea lumea, poate că cu asta o să mă ajutați voi. Mersi

5 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Mă uit la un canal în spaniolă cu povești de viață și ascult muzică, urmăresc câțiva youtuberi stil AiVreaSaStii, DozaDeSpatiu, OZMania...

Răspuns utilizator avertizat
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Eu nu ma uit la youtubarii din Romania pentru ca sunt jalnici.
Daca vrei sa te apui de Youtube ar trebui sa alegi ceva care te pasioneaza pe tine.
Am si eu o curiozitate, ce anume te determina sa vrei sa incepi pe Youtube? Adica de ce ai vrea sa faci video-uri?

| costincodrin explică (pentru PrintesaGumitaa):

Pai 1 la mană, nu am ce sa fac mai mereu, 2 la mână știu să editez ft bine și nu poți să lași că ceva de succes sa lași pentru tine nu? Și 3 la mână îmi place să distrez lumea