| cosmin2899 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de YouTube, cu diferite jocuri etc. Problema este ca nu stiu ce nume sa pun. Poate ma ajutati voi!
Numele as vrea sa semene cu xSlayder!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xmen.

| Mihai198 a răspuns:

Sunt deja prea multe canale de gaming in Romania, mai bine incerci altceva omule.

| cosmin2899 explică (pentru Mihai198):

E treaba mea ce fac ok? ma ajuti sau nu?

| cosmin2899 explică:

Multumesc, acum am nevoie de cineva care are Adobe After Effects 6 sa ma ajute cu un intro! Dau funda pentru asta!

| Mihai198 a răspuns (pentru cosmin2899):

At pune alta intrebare pentru intro

| cosmin2899 explică (pentru Mihai198):

Am puswinking, uitate la intrebarile mele, ai putea sa ma ajuti? Daca da, iti dau funda!

| Mx7BMX a răspuns:

Si ce jocuri ai pune?>?

| cosmin2899 explică (pentru Mx7BMX):

Outlast, minecraft survival; minecraft hunger ganes si altele...

| Mx7BMX a răspuns:

GamingX5laider.R0