| danycsbraila a întrebat:

SaLuT La toata Lumea As Dori Si Eu Sa imi Spuneti cum se numste E acela in si C intors care sunt pe produsele de europa sincer nu stiu si am nevoie pentru ca trebuie sa il caut pe net si nu il gasesc Plsss spuneti-mi va rof frumos sincer nu stiu cum sa va explic mai bine.multumesc mult.

2 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Eu cred ca deriva de la Comisia Europeana care atesta originea acelui produs. Cred.
PS: Nu ai fost prea explicit in postare.

| costyvas a răspuns:

Nu stiu exact la ce te referi, da' cred ca asta te'ar ajuta :) http://www.cemarking.net/products/