| ELAGIRL a întrebat:

Salut la toata lumea! Sunt din Iasi, si as dori sa fac niste bani! Mai exact: vreau sa impart pliante, fluturasi... Orice!
P. S: Sunt minora.
Pretul e negociabil!
ROG SERIOZITATE!

Răspuns Câştigător
| Alina_3399 a răspuns:

Hai ca iti propun eu ceva. Nu necesita cine stie ce timp sau efort. Poti deveni reprezentant Oriflame. Ai un catalog de produse, strangi comanda, o dai si in functie de cat de mare este valoarea comenzii ai si discount mare. De exemplu la o comanda de 200 lei ai discount de 23% adica 46 lei. pe masura ce comanda creste creste si venitul tau. Daca ai nelamuriri sau doresti sa devii reprezentant da un add la alina_of si te ajut cu placere. happy

1 răspuns:
| Alina_3399 a răspuns:

Hai ca iti dau eu o idee. Poti deveni reprezentant oriflame. Nu e mare bataie de cap. Ai un catalog cu produse, strangi comanda de pe la prietene colege etc dai comanda si produsele ajung acasa. In functie de valoarea comenzii tale este si discountul tau. De exemplu la o comanda de 200 lei ai 23% discount asta inseamna ca ramai in mana cu 46 lei. Este foarte profitabil. Daca vrei sa devii reprezentant poti sa dai un add la id alina_of. Si vb acolo happy