| misaela a întrebat:

Sunt din iasi si vreau sa impart pliante, daca stie cineva pe cine pot kontacta sa gasesc un loc de munca...multumesc.

6 răspunsuri:
| madvideo a răspuns:

MRA este o agentie de modelling unde se impart si pliante in scop publicitar. poti incerca

| Sophie90 a răspuns:

Buna! Fratele meu imparte pliante de la Disco RING... daca te-am ajutat... e bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti ma ma contactezii pe nr 0447529292539 un sms astept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Iata numarul meu de telefon 0753923873 Turicianu Marius Dopo Poco, contacteaza-ma Impartim cam 50 000 in fiecare luna deci e de treaba 20 ron mia de pliante

Răspuns utilizator avertizat
| catalyn27 a răspuns:

Ma poti contacta pe mine, 0768302598, si mergem amandoi la munca in Italia, cu contract pe 20 de ani, ca apoi te faci urata