| Knasty a întrebat:

Salut la toti. Cum fac ca la mouse de fiecare data cand dau click sa apara cerculete? Ajutati-ma.Dau Funda big grin

7 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Daca te referi la ce cred eu du-te in Control Panel -> Mouse Properties -> Pointer Options si bifeaza "Show location of pointer when I press the CTRL key" si da OK.

Cerculetele nu apar cand dai click, apar cand apesti tasta CTRL.

| Ekcstsy a răspuns:

Ce cerculete?

| Knasty explică:

Cerculete Sa Apara Cand Dai Click

| Knasty explică:

Eu Am Windous Vista Si Nu Apar

| Knasty explică:

Am Facut Asa Si Am Stiu Faza Asta Dar Am Vazut De Exemplu La Youtube Cand Dadea Click Pe Ceva Aparea In Varful Sagetii Un Cerc De Exemplu Culoarea Rosie

| StereoWolf a răspuns:

Chestia aia apare doar cand inregistrezi cu un program (nu mai stiu cum se numeste programul)

| Koller a răspuns:

Depinde de windowsul pe care l-ai instalat. happy De obicei la Vista apar cerculete. Mai nou la Windows Deluxe.