| IuliaIvan16 a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de ajutor..sunt disperata.Acum 3 saptamani am vazut un baiat,frumos,am ajuns sa ne cunoastem,am iesit de cateva ori impreuna,dar am aflat ca el are prietena,nu pot sa il uit, de fiecare data cand il vad, imi doresc macar sa il ating. Ce pot face? Va rog ajutati-ma.Dau fundita. :*

8 răspunsuri:
| zxzx a răspuns:

Curva

| VLad_9311 a răspuns:

1.Daca are prietena cred ca ar trebui sa il uiti...E un idiot daca umbla cu 2 fete deodata... poate asa o sa faca si cu tine daca o sa fiti impreuna
2. Mi-e sete si trebuie sa plec. Bye:* laughing

| SomePrettehGurl a răspuns:

Pai daca are prietena, cu parere de rau, uita'l. Nu e frumos sa te bagi si sa distrugi relatiile unor persoanesad deci ar fi mai bine sa il uitipuppy dog eyes

| buCURboss a răspuns:

Te duci frumos la IEL, ii spui la ureche "Dragule vreau sa ma f*** cu tine" si iti spun eu ca ala sigur e un gibon in calduri si o da dracu pe aia :* Funda? smug

| bibi123 a răspuns (pentru buCURboss):

Pfff prima oara invata sa vorbesti jigodie si dupa aia mai dai raspunsuri`!oh go on copii ratati`

| buCURboss a răspuns (pentru bibi123):

Da mah poti s-o su*i :*

| bibi123 a răspuns (pentru buCURboss):

Vorbeste frumos`batting eyelashes ca nu`ti mai zic a2-a oarawinking

| bibi123 a răspuns:

Aceasi chestie am patit si eu`happy acel baiat pe care il placeam era impreuna cu o fata` iar eu eram exact ca si tine ieseam vorbeam etc....si nu-l puteam uita si ia`m zis sa ne intalnim` mai des si exact asta am facut si asa am ajuns sa ne sarutam desi el era cu accea fata... si am continuat asa si acum suntem impreuna de 1 anbig grin eu zic sa insisti si sa fi mai cu tupeubig grin fara sa afle prietena lui`!:* baftaaaaaa!