| cincizeci a întrebat:

M-am operat acum 1 saptamana de peritonita (apendicita perforata)si in urma acestor suferite am slabit 5 kg! Eram destul de slabuta inainte iar acum arat oribil! Nu am voie prajeli, sport sau fast food`uri.Mai direct am voie doar ceea ce e facut in casa, sucuri, supe, carne fiarta. Va rog spune`ti`mi ceva sa ma ingras.Macar sa pun cele 5 kg pierdute.

Răspuns Câştigător
| Anya15 a răspuns:

Stai linistita cu timpul te vei ingrasa. si eu m-am operat anul acesta in mai si am slabit foarte mult dupa operatie, iar acum am revenit la normal. nu ai de ce sa-ti faci griji. :*