| R3dXXX a întrebat:

Vreau si eu niste coduri pentru Counter Strike BsK 1.6 HD preferabil aim si speed wall am big grin

Răspuns Câştigător
| Lavinia a răspuns:

Buna R3dXXX, parerea mea despre asta este ca mai bine ai juca fara. Nu o sa mai iei pe nici un server BanIP/Destroy/FuckOff/Censure/Spin sau alte comenzi, si ti-o spun din activitatea mea ca admin. Sau, preferabil, poti juca lejer cu un cfg, dar depinde de la cine il iei sa nu iti dea cu scripturi interzise.Depinde de tine.Sau, pentru a trage mai bine, poti cauta pe google : Leis. dll.
Vei gasi ceva de genu` : Leis. dll config aim.
Gresit, nu e aim, este o modificare la tinta, atunci cand tragi nu se mai micsoreaza sau mareste, te va ajuta.

2 răspunsuri:
| SoryZory a răspuns:

Poti sa imi dai si mie site de unde ai luat wall?