| TheGodFather97 a întrebat:

Salut, ma joc metin2ro si vreau sa-mi fac un razboinic corp, am urmatoarele iteme :
Fms+9 medie 29% mob si fatala+3
Tigru+9 1500pv
papuci+0 1500pv
bratara de argint+9
cercei de lvl 8+9, dau str
colier de lvl 22+9
coif de lvl 1+9
scut de lvl 1+9

Merita sa risc un full str? sau sa fac cum zic toate ghidurile 2 VIT 1 STR? sau macar pot pune 2 STR 1 VIT? CE RECOMADATI?

FundaVOTEE

1 răspuns:
| IMINENT a răspuns:

Merge sa pui full str apoi full vit, dar cauta-ti si un colier cu pv, de preferabil macar 1500 pv si cercei abanos +9, dau pv si str.
Presupun ca vrei sa faci 35 ca sa faci armatul. Daca iti iei colier cu pv si abanosi cu pv plus finisaje, vei avea cel putin 10 k pv, deci se va merita.