| MariusFlorin27 a întrebat:

Ma numesc Marius, si vreau sa stiu daca pe telefon mobil Samsung i8530 Galaxy Beam se pot descarca din Google Play si sa ma pot juca pe aplicatii precum Subway Surfers, Temple Run, Temple Run 2. Ma rog sunt mai multe jocuri pe care as vrea sa vad daca merg pe acel telefon ca sa stiu daca e pe lista mea de dorinte sau nu. In principiu, jocurile acestea ma intereseaza cel mai mult sa stiu daca merg. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| July739 a răspuns:

Da, poti deoarece ai android si jocurile alea merg doar pe telefoane cu android si cu sistem Mac (iPhone). Sper ca ti-am fost de ajutor big grin.

3 răspunsuri:
| July739 a răspuns:

Pai daca la asta te refereai, nu prea ti-as recomanda Samsung Galaxy Beam, pentru ca toate Samsung-urile se blocheaza, si iti spun din experienta. Eu am iPhone 4s si nu s-a blocat niciodata vreun joc, poti sa-ti iei HTC sau Sony sau LG e foarte bun sau daca totusi preferi Samsung, ai grija sa aiba memoria mare si sa fie android-ul bun, ca ti-am spus, marea majoritate a Samsung-urilor se blocheaza...

| MariusFlorin27 explică:

July739, chiar daca am android, trebuie sa am un procesor bun, cum ar fi cel de pe telefonul mobil Samsung i1900 Galaxy S2 care are un procesor Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9, iar pe telefonul tatalui meu Samsung S5830 Galaxy Ace nu imi arata mi-l arata in Google Play. Eu vreau sigur ca sa stiu daca-mi iau acest telefon sau nu. Stii.

| MariusFlorin27 explică:

Ok, merci! :*