| sllotler a întrebat:

Ma tot contrazic cu mama asupra subiectului de a fuma narghilea. Intru pe tot feluri de siteuri,unele sunt in defavoarea narghilelei,altele sunt pro narghilelei,as dori si eu sa stiu,de la fumatori de narghilea daca dauneaza cu ceva. Tin sa spun ca daca ar fi dupa mine, as fuma doar 1 data pe saptamana, nu de 1230172893 cum fac altii....acesta poate fi un avantaj?

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

De ce sa fumezi narghilea? n-ai altceva mai bun de facut? iti dai seama ca nu e benefica narghileaua.ce fum pe care il tragi in plamani poate fi benefic?
Totusi, o data pe luna cu prietenii nu cred ca dauneaza atat de tare.In locurile cu narghilea sunt si bauturi alcoolicewinking, deci...
Prima data tragi un fum de narghilea, peste o saptamana bei si o timisoreana, apoi doua timisoreana pana intr-o zi cand mergi in 4 labe acasa.

4 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Sarac' de tataie laughing) in '918 numai narghilea fuma laughing Bai baiatule, fumeaza o juma de tigare sanatoasa si cu asta basta, sau nu mai fuma deloc daca ti la sanatatea ta

| Taduic a răspuns:

E okay narghileaua. Nu dauneaza. Cand tragi din narghilea e ca si cum ai trage fumul de carbune in plamani.

| petrisor90 a răspuns:

E bine odata pe saptamana sa fumezi la narghilea dar nu timp de o ora cam 15-20 de minute. O ora de fumat la narghilea e ca si cum ai fuma 100 de tigari normale. happy

| DodoAk47 a răspuns:

Aici depinde...s-a facut un studiu si cica ar fi mai daunatoare decat tigarile, daca fumezi timp de 10-20 min presupun ca pe o perioada scurta nu iti va dauna... daca vei fuma din ce in ce mai mult si mai des, dar cum nu da dependenta presupun ca nu vei fuma zeci de ani, ci doar acum..cand este varsta asta laughing)