| anonim_4396 a întrebat:

Maine vine un prieten bun acasa. El lucreaza ca soldat in Constanta. va sta aici 2 saptamani iar apoi pleaca si mai vine in decembrie. Stiu ca poarta cercel in ureche si l-a pierdut in mare. ma gandeam sa-i fac cadou unul maine cand vine.

Dar nu stiu cum sa fie. ma gandeam de argint sau inox, dar ca model nu am nici cea mai vaga idee. nu stiu cum arata vechiul lui cercel.

poate ma ajutati putin. ideea e ca mi`este foarte drag si abia astept sa-l revad. si pe langa cercel ma gandecs poate ar fi potrivit sa-i mai iau ceva...

multumesc

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Un cercel finut din argint.

| Antrax a răspuns:

Unu in forma de PlayBoy(iepurashul), vultur sau dolar si argint sau aur

| ZuuZaaA a răspuns:

Salut!
Poi eu zic sa ii iei un cercel de argint, ar fi mai frumos decat unul de inoxbig grin si daca iti este drag, dupa cum ai spus, ar trebui sa ii dai multa multa afectiune si tot fa fi binebig grin! Succes!

| Dan a răspuns:

Mai bine ai lua un inel!

| bluerose a răspuns:

Orice model ai alege, o să-i faci o surpriză foarte plăcuta!

| Angellina a răspuns:

Unu cu antistres ca acelea imi plac mie big grin