| AndreeaDeea200527 a întrebat:

Merg în excursie cu școala pe trei zile la Ocna Șugatag în Maramureș. Aș vrea să știu ce trebuie să îmi iau cu mine. Răspunsul cel mai complet primește fundă. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Niico1111111 a răspuns:

Ce este nevoie ca sa nu mori de foame și nici să stai fara haine.Iti iei un ghiozdanel, îți pui câteva haine pe care le imbraci in fiecare zi, doar nu o să stai cu aceleași haine timp de 3 zile.Cateva sticle cu apa pe care sa ți le iei in camera, așa faci și cu mâncarea.Sa nu uităm și de bani, e imposibil să nu îți iei nimic de acolo. Distractie plăcută.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cazul cu numarul 313124 pe luna asta care are nevoie de asistenta de la tot netul sa isi impacheteze chilotii