| ramonapop a întrebat:

am o mare problema eu si familia mea cu inca cativa prieteni de familia mea mergem in excursie de 3 zile la ocna sugatag...dar problema e ca nu prea cunoastem drumul si sa fie cat mai scurt am vrea sa pornim la ora 4 dar nu stim cumj sa ajungem pe un drum cat mai scurt sisa avem o cazare foarte ieftina... vreau raspunsuri detaliate! ofer fundita

Răspuns Câştigător
| AlexShAtat a răspuns:

Poi foarte simplu : Cauti pe net harta cu traseul din locul de pornire pana la ocna sugatag, apoi cauti cazare ocna sugatag si o sa suni sa te interesezi cat costa o noapte de cazare... BFT