| GabiDumitrescu a răspuns:

De obicei sistemele brand au surse gindite fix pentru configuratiile disponibile de la producator. In cazul asta, sursa din sistem se prea poate sa nu duca o placa ca Radeon-ul ala.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Bani aruncati de-aiurea in ambele cazuri. La 1300-1400 RON gasesti un sistem SH mult mai echilibrat pentru jocuri.

| Andrei666111 explică (pentru GabiDumitrescu):

Am PC-ul. Vreau sa cumpăr placa video. Am întrebat dacă merge

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Andrei666111):

Ar merge dar e o mizerie sinistra. Nu e nici un mare progres fata de aia din sistem...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Andrei666111):

De obicei sistemele brand au surse gindite fix pentru configuratiile disponibile de la producator. In cazul asta, sursa din sistem se prea poate sa nu duca o placa ca Radeon-ul ala.