| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Mi-a crescut par de la buric in jos. Are ceva daca il dau jos cu crema depilatoare? O sa creasca mai mult? Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da o sa creasca mai mult, daca esti baiat e normal sa creasca chiar si dupa ce il dai jos cu acea crema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca va creste mai mult si mai des e un MIT(=minciuna). El va creste normal dar asa iluzie vei avea deoarece in mod normal se extinde iar dupa ce te-ai epilat nu mai ai cum sa compari si ti se pare pfoa.

| VladAntonio a răspuns:

Dacă ești fata scapa de el rapid! Iar daca esti băiat este perfect normal sa ai par acolo!