| Dianka_4924 a întrebat:

Salut))Mi-am facut astazi cont pe TPU si nu stiu cum se sterg pozele, imi spune cineva?sadFundita

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pozele? Adica sa scimbi poza. Pai, dai pe Editare profil dai acolo la schimba-ti poza, astepti cateva minute si gata. Ai o poza noua de profil. Oricum bun venit pe TPU >big grin

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Pe TPU poti pune doar o poza.
Daca vrei sa o schimbi dai la Editare Profil si dai putin mai jos unde scrie sa-ti schimbi poza, dai salvare si astepti cateva minute pana se va schimba si gata.

O seara placuta si bine ai venit printre noi >:d

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru apreciere, Dianka! Iti doresc sarbatori fericite, numai bine si o vacanta placuta!